Статьи

Розробка нових конструкцій фільтрувальних респіраторів досить відповідальна задача, що вимагає концентрації зусиль багатьох фахівців, які забезпечать реалізацію розробленого в компанії, алгоритму проектування.

Подробнее

Зверніть увагу на необхідність проведення оцінки ризиків при виборі і експлуатацією ЗІЗОД, яку вимагають проводити як міжнародні стандарти (Директива ЕС 89/391 (стаття 4, 5); ISO 45001 (ст. 6,1 ) ), так і вітчизняних нормативних актів з охорони праці,...

Подробнее

Прийняття до складу технічного комітету.

04/12/2020

ТОВ НВП "СТАНДАРТ" прийнято до складу технічного комітету ТК 89 "Оцінка відповідності" як колективний член (наказ Національного органу із стандартизації ДП "УкрНДНЦ" від 19.11.2020 за №403) До повноважень ТК 89 належить:

  • участь у роботі відповідних технічних комітетів стандартизації міжнародних і регіональних організацій стандартизації і формування позиції України щодо розроблюваних нормативних документів (далі – НД) цих організацій;
  • розроблення та погодження національних стандартів, кодексів усталеної практики та змін до них;
  • участь у формуванні програми робіт з національної стандартизації;
  • перевірка і перегляд національних стандартів і кодексів усталеної практики, розробниками яких вони є;
  • погодження і надання пропозицій щодо скасування та відновлення дії національних стандартів, кодексів усталеної практики та змін до них.