Надійний захист фільтрів ФРПА-G та ФРПА-С

Фільтри протигазові ФРПА-G та фільтри комбіновані ФРПА-С це надійний захист від аміаку, хлору та інших шкідливих хімічних сполук.

Фільтри використовуються з захисною напівмаскою РПА-ДЄ.

Їх використання обов’язкове на хімічних підприємствах.

ФІЛЬТР ФРПА-G K1

  • Призначення: Очищення (хемосорбція) повітря від аміаку та його органічних похідних.
  • Галузь застосування: Виробництво аміаку, обслуговування холодильних установок, агрохімія.

ФІЛЬТР ФРПА-G АВЕК1

  • Призначення: Очищення (адсорбація, хемосорбція) повітря від парів органічних речовин з температурою кипіння понад 60°С, від неорганічних газів (хлор, фтор, бром, гідрит сірки і т.п. крім монооксиду віглецю СО), від кислих газів і парів кислот, від аміаку і його органічних похідних, від аерозолів.
  • Галузь застосування: Всі види робіт, пов’язані з виробництвом барвників, клеїв, смол, лакофарбових матеріалів. Забарвлення методом розпилення. Електролізне виробництво, кислотне очищення, травлення і гравірування металів, при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

ФІЛЬТР ФРПА-С К1Р1

  • Призначення: Очищення (хемосорбція) повітря від аміаку та його органічних похідних та аерозолів.
  • Галузь застосування: Виробництво аміаку, обслуговування холодильних установок, агрохімія.

ФІЛЬТР ФРПА-С АВЕК1Р1

  • Призначення: Очищення (адсорбція, хемосорбція) повітря, яке вдихається, від парів органічних речовин з температурою кипіння понад 60 °С, від неорганічних газів (хлор, фтор, бром, гідрид сірки та т.п. крім монооксиду вуглецю СО), від кислих газів та парів кислот, від аміаку та його органічних похідних, від аерозолів.
  • Галузь застосування: Всі види робіт, пов’язані з виробництвом барвників, клеїв, смол лакофарбових матеріалів. Фарбування методом розпилення. Електролізне виробництво, кислотне очищення, травлення та гравірування металів, при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

21.03.22 р. внаслідок російського ворожого обстрілу в Сумах хімічного заводу «Сумихімпром» пошкоджено резервуар з аміаком ємністю у 50 тон, що призвело до витіку аміаку. Завдяки використанню вищевказаних фільтрів працівники заводу не постраждали, так як були надійно захищені фільтрами торгівельної марки «Стандарт».

Похожие статьи

Наши новости